UA|TV почав мовлення з супутника AsiaSat-5
Телеканал іномовлення України UA|TV почав ретрансляцію з супутника AsiaSat-5, який забезпечує покриття Азії та Австралії. Про це повідомили в прес-службі каналу.
Таким чином, приймання супутникового сигналу UA|TV від тепер доступне з наступних космічних апаратів: Hot Bird 13 C (Європа), Galaxy 19 (Північна Америка) та AsiaSat 5 (Азія та Австралія).
«Сьогодні ми зробили перший крок до втілення в життя одного з наших самих амбіційних проектів - він навіть якось перегукується з «Паломництвом до країни Сходу» Германа Гесе, - телеканал іномовлення України вийшов на новий потужний супутник і став доступний на Сході. Старт UA|TV на «AsiaSat 5» – це можливість для суттєвого збільшення нашої аудиторії, і я впевнена, що наш телеканал знайде свого глядача в безумовно новому для нас регіоні. Основою для такого оптимізму є інтерес до нашого контенту, який ми спостерігаємо в соціальних мережах, з таких країн, як Китай, Індонезія, Малайзія, Індія, Австралія. З іншого боку, впізнаваність UA|TV на Сході сприяє участь телеканалу іномовлення України в двох східних міжнародних організаціях - BRNA (повне членство) і Asia – Pacific Broadcasting Union (асоційоване членство). Про Україну будуть знати повсюди. Наше паломництво продовжується!», — заявила Людмила Березовська, генеральний директор ДП «МПІУ».
«AsiaSat 5 замінить супутник Azerspace-1/Africasat-1a, з якого UA|TV транслювався на територію Центральної Азії. З переходом на новий супутник зникли технічні перепони для доставки нашого телевізійного сигналу до головних станцій кабельних операторів, фактично, половини земної кулі: від Аравійського півострова до Японії та Індокитаю, від Центральної Азії та Сибіру до Австралії та Нової Зеландії. А значить, у нас стало набагато більше роботи», додає Микола Шкарабан, начальник відділу розвитку мереж ГП «МПІУ».
Технічні параметри мовлення:
Супутник – AsiaSat-5 (100,5 гр.с.д.)
Частота – 3960 МГц
Символьна швидкість – 30 Мсимв/с (MSymb/s)
Поляризація – горизонтальна (H)
FEC – 5/6
Стандарт – DVB-S2/MPEG-4/8PSK.
- SpaceX запускає другу партію новітніх розвідувальних супутників
- Екіпаж Boeing Starliner не може повернутися на Землю через технічні проблеми
- SpaceX планує посадити свою гігантську ракету Starship на Марс у найближчі 5 років
- Безкоштовне мовлення українського телеканалу «Інтер HD» на супутнику Astra 3C
- Netflix перезапустить шоу «Тачка на прокачку»