• Ласкаво просимо на Перший український портал супутникового телебачення та IPTV.
 

Останні повідомлення

#21
Новини телебачення та радіо / ТБ новини (самі свіжі)
Останній допис від Admin - 12 Березень 2024, 23:37:36
Нацрада закликала Disney поширити оновлену міжнародну версію «Оскара» з номінацією «Найкращий документальний фільм»

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення звернулася до представників The Walt Disney Company з проханням створити і розповсюдити серед мовників оновлену міжнародну версію цьогорічної премії «Оскар», в якій буде збережено фрагмент з номінацією «Найкращий повнометражний документальний фільм».
Спойлер
«Сьогодні всі демократії світу підтримують будь-яку можливість протистояти воєнній агресії, що загрожує мирному світовому порядку. В цей момент ваш персонал ухвалює видалити частину церемонії, де журналісти отримують нагороду за повнометражну документальну стрічку, яка розповідає про жахи й нелюдську жорстокість війни! І цей момент, який викликав колосальну емоцію в залі кінотеатру DOLBY і в численних дописах протягом дня у мережі інтернет, не побачать глядачі у багатьох країнах Східної півкулі і ті глядачі на земній кулі, хто дивитиметься Церемонію у подальших численних показах», — заявили у Нацраді.

У пресслужбі регулятора зазначили, що знайомі із поясненнями студії про попереднє планування скороченої версії та вважають, що воно цілком могло би бути лише попереднім. Водночас Нацрада з розумінням ставиться до рішення українського суспільного мовника продемонструвати цей епізод: «Це має особливе значення в нашій країні, охопленій смертельним вогнем ворожих бомбардувань».

Нагадаємо, напередодні в Суспільному повідомили, що зі скороченої міжнародної телеверсії церемонії «Оскара» організатори вирізали нагородження в номінації «Найкращий повнометражний документальний фільм», у якій перемогла українська стрічка «20 днів у Маріуполі».

Показ міжнародної скороченої версії на Суспільному був запланований 11 березня на 20:30. Однак після отримання матеріалів для трансляції від організаторів команда Суспільного виявила, що нагородження українських документалістів на них немає.

Команда мовника висловила своє обурення організаторам цьогорічної премії The Walt Disney Company Limited і замість скороченої показала українським глядачам повну версію.

Представники Disney Entertainment у відповідь на запит Української служби «Голосу Америки» пояснили, що окремі категорії та частини шоу не вдалося включити до 90-хвилинної версії для міжнародної аудиторії через часові обмеження. За словами представників компанії, вибір номінацій для скороченої версії визначили заздалегідь, декілька тижнів тому.

Там також запевнили, що до скороченої версії включено зведений підсумок усіх пропущених переможців, у тому числі «20 днів у Маріуполі».
#22
Новини телебачення та радіо / Супутникові новини одном рядко...
Останній допис від Admin - 12 Березень 2024, 23:24:49
SpaceX отримала дозвіл на використання Е-діапазону для посилення зв'язку Starlink
Спойлер
Федеральна комісія зі зв'язку США (FCC) дозволила SpaceX використовувати частоти E-діапазону між супутниками Starlink другого покоління та наземними шлюзами поряд з уже схваленим спектром у діапазонах Ka та Ku. Зокрема, SpaceX тепер дозволено здійснювати зв'язок на частоті 71-76 ГГц із космосу на Землю і на частоті 81-86 ГГц із Землі в космос, використовуючи до 7500 супутників Starlink Gen2, які компанії дозволено розгорнути, пише SpaceNews. SpaceX стверджує, що використання Е-діапазону збільшить пропускну здатність цих супутників учетверо.

SpaceX планує запустити 30 000 супутників Gen2 на додаток до 4400 супутників Gen1, уже схвалених FCC. У грудні 2022 року регулятор надав SpaceX дозвіл на запуск 7500 супутників другого покоління, а рішення щодо решти відклав. Комісія також відклала ухвалення рішення щодо планів SpaceX використовувати частоти E-діапазону, посилаючись на необхідність насамперед встановити загальні правила використання цих частот у космосі.

У нормативному документі від 8 березня FCC заявила, що пропоновані SpaceX операції в E-діапазоні не призведуть до виникнення нових або посилення наявних конфліктів з іншими супутниковими операціями. Але документ містить багато умов. Так, якщо інший супутниковий оператор теж спробує використовувати радіохвилі Е-діапазону, SpaceX доведеться модифікувати свої операції.

Супутники Starlink використовують Ku-діапазон для підключення користувацьких терміналів. У жовтні FCC також дозволила SpaceX надавати фіксовані супутникові послуги з використанням V-діапазону на супутниках Gen2. V-діапазон, подібно до E-діапазону, є високочастотним і поки що тільки починає розвиватися.

SpaceX повідомила, що використання радіохвиль E-діапазону в Starlink Gen2 дасть змогу значно покращити зв'язок порівняно з попередніми версіями, тому, що більш високочастотні діапазони спектра обіцяють більшу пропускну спроможність. Було заявлено, що пропускна здатність збільшиться приблизно в чотири рази.

За словами фахівця зі спостереження за космічними кораблями й астрофізика Джонатана Макдавелла, на орбіті перебуває близько 1900 супутників Starlink за ліцензією Gen2. Близько двох третин цих супутників значно більші та потужніші, ніж Gen1, але менші, ніж повномасштабні версії, призначені для запуску на космічному кораблі нового покоління Starship, який тільки проходить випробування. Близько 3600 супутників, що перебувають на орбіті, класифікуються як Gen1.

FCC продовжує відкладати ухвалення рішення про те, чи дозволити SpaceX розгорнути інші 22 500 супутників у пропонованому угрупованні супутників другого покоління.
#23
13°E / 13°E Транспондерні новини
Останній допис від Admin - 12 Березень 2024, 15:22:53
Hot Bird 13G, 13°E
DIHQ Award Channel з'явився на частоті 11747/H/27500,DVB-S2/MPEG-4, відкрито
#24
IPTV / Re: Playlist Iptv плейлисти ін...
Останній допис від Admin - 12 Березень 2024, 11:17:24
CLOUDFLARENET INC
USA
NET 104
104.16.0.0 - 104.31.255.255
104.21.90.21:80
Dr:8080,443,8443

Для перегляду вмісту цієї публікації вам потрібно наступне:
#25
IPTV / Playlist Iptv плейлисти інших ...
Останній допис від Admin - 12 Березень 2024, 11:16:35
TURNKEY INTERNET
NET 173
USA
173.233.64.0 - 173.233.95.255
173.233.74.190:7999
Dr:22

Для перегляду вмісту цієї публікації вам потрібно наступне:
#26
IPTV / Re: Новини IPTV і інтернет-тел...
Останній допис від Admin - 12 Березень 2024, 11:11:53
Як українці дивилися телебачення та контент у лютому 2024: аналітика від Київстар ТБ

Київстар ТБ, провідна платформа для перегляду контенту, поділилася свіжими даними про телевізійні уподобання власних підписників протягом минулого місяця.У лютому 2024 року на українському телебаченні відбулися прем'єри низки нових серіалів. Так, 19 лютого телеканал 1+1 представив глядачам мелодраму "Ціна втечі", містично-драматичний серіал "Мольфар", реаліті-шоу "Ловець снів" та новий сезон шоу "Говорить вся країна". Телеканал 2+2 показав серіал "Друзі", а СТБ – драматичний серіал "Перевізниця".
Спойлер
Платформа кіно та телебачення Київстар ТБ також поділилася основними результатами теледивлення у лютому. Згідно з аналітикою, до десятки найкращих телеканалів місяця увійшли СТБ (8%), Новий (7,1%), 1+1 Україна (5,9%), ТЕТ (5,3%), 2+2 (5,3%), 1+1 Марафон (4,5%), ICTV2 (4,4%), ICTV (4,3%), Бігуді (3,2%) та тематичний плейлист Подорожі (2,5%).

Власні та партнерські канали 1+1 media очолили рейтинг медіагруп із сукупною часткою 26,6%. На другому місці – StarLightMedia (25,5%), на третьому – Inter Media Group (3,6%).

У новинному сегменті сумарна частка основних каналів марафону "Єдині новини" становила 9,6%. Лідерами є 1+1 Марафон (4,5%), ICTV (4,3%) та Інтер (0,5%).

Найпопулярнішими серіалами на Київстар ТБ у лютому стали "Перші дні", "СидорЕнки-СидОренки" та "Світ навиворіт. Україна". Високі рейтинги також показали серіали "Ціна втечі", "Перевізниця", "Якщо чесно" та ін. Особливу увагу привернув документальний фільм "Довга доба" режисера Алана Бадоєва.

Бібліотека Київстар ТБ налічує понад 1000 українських тайтлів – найбільше серед ОТТ-платформ в Україні.

Київстар ТБ – це платформа для перегляду кіно та телебачення. Вона була запущена 11 грудня 2019 року як спільний проєкт 1+1 media та Київстар. Платформа пропонує користувачам безмежний доступ до величезної колекції вітчизняного та світового контенту, що налічує сотні тисяч годин перегляду. Крім прямих трансляцій, платформа регулярно радує глядачів ексклюзивними допрем'єрними показами нових проєктів. У її розпорядженні понад 400 телеканалів та бібліотека на запит (VOD) з понад 20 000 фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу, що задовольнить смаки найвибагливіших кінолюбителів.
#27
IPTV / Re: Новини IPTV і інтернет-тел...
Останній допис від Admin - 27 Січень 2024, 11:00:43
Видання Forbes Ukraine та медіасервіс MEGOGO оголосили про початок співпраці.

Відтепер користувачі MEGOGO можуть переглянути на платформі найпопулярніші YouTube-проєкти Forbes Ukraine. Як зазначається у спільному пресрелізі, до таких проєктів належать:

Business Breakfast із Володимиром Федоріним – єдиний прямоефірний проєкт Forbes Ukraine, де глядачі можуть ставити свої запитання гостям Business Breakfast і отримувати відповіді в режимі реального часу.
Перший мільйон з Борисом Давиденко – проєкт Forbes, який допоможе тим, хто мріє про власний бізнес, уникнути помилок та досягти успіху.
Директорія з Романом Бондарем – Forbes розкладає на молекули код лідерства українських топменеджерів, дозволяючи глядачам покращити свої навички управління.
Ясно про лавмарки з Сергієм Коваленко – розкриття секретів створення сервісів та продуктів, що стали лавмарками українського бізнесу.
Крім того, на MEGOGO будуть доступні ексклюзивні відеоінтерв'ю: «Країна героїв», «Точка (без)контакту з Вірою Платоновою», «Головні ділові події країни» та «Голоси мирних».

Така співпраця дозволить Forbes Ukraine розширити свою аудиторію та надати користувачам MEGOGO доступ до високоякісного контенту про бізнес та економіку.

Forbes Ukraine – є частиною глобальної медіакомпанії Forbes, що фокусується на бізнесі, інвестиціях, технологіях, підприємництві, лідерстві та способі життя.

MEGOGO – український медіасервіс для перегляду відео, ТБ та прослуховування аудіо.
#28
PowerVU / Re: Ключі PowerVU (тільки ключ...
Останній допис від Admin - 15 Квітень 2020, 13:23:11
Eutelsat 7A/B ( 7.0°E )

12735 V 7200
DVB-S2 - 4:2:0 - 8PSK
ID: ENC-1
Event: Roma TV

OLD CW: AA 11 13 CE 19 B1 AA 74

AXN HD
ON
APSTAR-7@76°E
TP:3920 H 28340
POWER VU KEY:
Цитата00 : EAD1 E96D EB02 F800
01 : AA29 D296 81CB B700

SIS-Live
Astra 4.8°E

12149-H-27500 - 12419-H-27500
Old Key 00 : 9D 61 AD 72 D6 83 21 Active
New Key 01 : BE 9C ED 6F FE BE 25 Next
#30
IPTV / IPTV канали
Останній допис від Admin - 13 Квітень 2020, 11:43:22
KRASLAN Rostelecom networks
KrasLan Krasnoyarsk Computer Network Krasnoyarsk

#EXTM3U
#EXTINF:0,Shopping live
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.2:5000
#EXTINF:0,TopShop TV
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.3:5000
#EXTINF:0,EuroNews
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.6:5000
#EXTINF:0,DW Deutsche Welle
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.7:5000
#EXTINF:0,ЮВЕЛИРОЧКА
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.8:5000
#EXTINF:0,...
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.9:5000
#EXTINF:0,BBC World News
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.10:5000
#EXTINF:0,NHK World TV
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.11:5000
#EXTINF:0,Shop 24
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.12:5000
#EXTINF:0,МИР 24
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.13:5000
#EXTINF:0,КРАСНАЯ ЛИНИЯ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.15:5000
#EXTINF:0,Вместе-РФ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.17:5000
#EXTINF:0,TV 1000 Action
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.18:5000
#EXTINF:0,TV 1000
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.19:5000
#EXTINF:0,TV XXI
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.21:5000
#EXTINF:0,Иллюзион+
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.22:5000
#EXTINF:0,Русский Иллюзион
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.23:5000
#EXTINF:0,TV 1000 Русское кино
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.24:5000
#EXTINF:0,Кинокомедия
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.25:5000
#EXTINF:0,Paramount Comedy
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.26:5000
#EXTINF:0,SONY TURBO
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.28:5000
#EXTINF:0,Настоящее Страшное ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.29:5000
#EXTINF:0,FOX
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.30:5000
#EXTINF:0,Феникс+ кино
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.32:5000
#EXTINF:0,Дом кино
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.33:5000
#EXTINF:0,Sony Sci-fi
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.34:5000
#EXTINF:0,Amedia 1
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.36:5000
#EXTINF:0,Еврокино
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.37:5000
#EXTINF:0,Amedia 2
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.39:5000
#EXTINF:0,Киномикс
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.40:5000
#EXTINF:0,МУЖСКОЕ КИНО
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.41:5000
#EXTINF:0,Родное кино
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.42:5000
#EXTINF:0,Наше Новое Кино
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.43:5000
#EXTINF:0,Paramount channel
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.44:5000
#EXTINF:0,Кино ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.45:5000
#EXTINF:0,Zee TV
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.47:5000
#EXTINF:0,Retro
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.48:5000
#EXTINF:0,Русский роман
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.49:5000
#EXTINF:0,Русский бестселлер
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.50:5000
#EXTINF:0,Русский детектив
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.51:5000
#EXTINF:0,History
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.52:5000
#EXTINF:0,National Geographic
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.54:5000
#EXTINF:0,Viasat Explore
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.55:5000
#EXTINF:0,Viasat History
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.56:5000
#EXTINF:0,Техно 24
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.57:5000
#EXTINF:0,Моя планета
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.58:5000
#EXTINF:0,Discovery channel
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.59:5000
#EXTINF:0,Animal Planet
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.60:5000
#EXTINF:0,Zooпарк
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.61:5000
#EXTINF:0,Наука 2.0
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.65:5000
#EXTINF:0,Nat Geo Wild
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.66:5000
#EXTINF:0,Охота и рыбалка
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.67:5000
#EXTINF:0,Усадьба
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.68:5000
#EXTINF:0,Food Network
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.69:5000
#EXTINF:0,Здоровое ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.71:5000
#EXTINF:0,Первый образовательный
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.73:5000
#EXTINF:0,DTX
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.74:5000
#EXTINF:0,Discovery Science
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.75:5000
#EXTINF:0,МУЛЬТ И МУЗЫКА
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.76:5000
#EXTINF:0,Da Vinci Learning
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.78:5000
#EXTINF:0,Просвещение
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.79:5000
#EXTINF:0,Viasat Nature
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.80:5000
#EXTINF:0,Доктор
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.81:5000
#EXTINF:0,ID Xtra
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.83:5000
#EXTINF:0,Кто есть кто
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.84:5000
#EXTINF:0,Ностальгия
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.85:5000
#EXTINF:0,История
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.86:5000
#EXTINF:0,Cinema
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.87:5000
#EXTINF:0,Оружие
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.88:5000
#EXTINF:0,Nickelodeon
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.90:5000
#EXTINF:0,Мульт
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.91:5000
#EXTINF:0,Детский
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.92:5000
#EXTINF:0,Радость Моя
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.93:5000
#EXTINF:0,Tiji
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.94:5000
#EXTINF:0,Cartoon Network
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.95:5000
#EXTINF:0,Мама
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.96:5000
#EXTINF:0,Детский мир
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.97:5000
#EXTINF:0,JimJam
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.99:5000
#EXTINF:0,Gulli
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.100:5000
#EXTINF:0,Nick Jr.
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.101:5000
#EXTINF:0,Baby TV
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.102:5000
#EXTINF:0,Boomerang
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.103:5000
#EXTINF:0,Наше TV
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.104:5000
#EXTINF:0,Бобёр ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.105:5000
#EXTINF:0,Сарафан
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.107:5000
#EXTINF:0,VOSTOK TV
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.110:5000
#EXTINF:0,TLC
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.111:5000
#EXTINF:0,MTV
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.112:5000
#EXTINF:0,ДИКИЙ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.113:5000
#EXTINF:0,THT MUSIC
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.114:5000
#EXTINF:0,Music Box RU
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.115:5000
#EXTINF:0,Music Box TV
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.116:5000
#EXTINF:0,RU TV
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.117:5000
#EXTINF:0,Шансон-TB
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.118:5000
#EXTINF:0,Ля-минор
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.119:5000
#EXTINF:0,VH-1
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.120:5000
#EXTINF:0,MCM TOP
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.121:5000
#EXTINF:0,BRIDGE TV
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.122:5000
#EXTINF:0,Europa Plus TV
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.123:5000
#EXTINF:0,MTV Dance
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.124:5000
#EXTINF:0,MTV HITS
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.125:5000
#EXTINF:0,MTV ROCKS
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.126:5000
#EXTINF:0,VH-1 Classic
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.127:5000
#EXTINF:0,Mezzo
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.128:5000
#EXTINF:0,BRIDGE TV РУССКИЙ ХИТ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.129:5000
#EXTINF:0,Eurosport 1
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.130:5000
#EXTINF:0,Eurosport 2
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.131:5000
#EXTINF:0,КХЛ ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.132:5000
#EXTINF:0,Матч! Боец
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.133:5000
#EXTINF:0,Viasat Sport
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.135:5000
#EXTINF:0,Русский экстрим
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.136:5000
#EXTINF:0,Футбол
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.138:5000
#EXTINF:0,Extreme Sports
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.139:5000
#EXTINF:0,Матч! Наш спорт
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.141:5000
#EXTINF:0,Морской
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.143:5000
#EXTINF:0,Дед мороз
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.144:5000
#EXTINF:0,SHOP & SHOW
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.146:5000
#EXTINF:0,Драйв
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.148:5000
#EXTINF:0,Авто Плюс
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.149:5000
#EXTINF:0,Союз
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.151:5000
#EXTINF:0,ТРО-БЕЛРОС
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.153:5000
#EXTINF:0,8 Канал
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.154:5000
#EXTINF:0,Беларусь-24
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.155:5000
#EXTINF:0,Русская ночь
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.156:5000
#EXTINF:0,Жар-птица
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.157:5000
#EXTINF:0,Brazzers TV Europe
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.158:5000
#EXTINF:0,GALAXY
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.159:5000
#EXTINF:0,O-la-la
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.160:5000
#EXTINF:0,Живая Планета
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.165:5000
#EXTINF:0,Русская Комедия
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.166:5000
#EXTINF:0,КАЛЕЙДОСКОП ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.167:5000
#EXTINF:0,КВН ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.168:5000
#EXTINF:0,CNN International
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.169:5000
#EXTINF:0,БУМ ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.171:5000
#EXTINF:0,НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.173:5000
#EXTINF:0,М-1 GLOBAL
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.174:5000
#EXTINF:0,ЛДПР ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.177:5000
#EXTINF:0,AНЕКДОТ ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.178:5000
#EXTINF:0,O!
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.180:5000
#EXTINF:0,В ГОСТЯХ У СКАЗКИ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.182:5000
#EXTINF:0,EUROCHANNEL
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.183:5000
#EXTINF:0,Eдa
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.186:5000
#EXTINF:0,EUROSPORT GOLD
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.190:5000
#EXTINF:0,ПЁС И КOT
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.192:5000
#EXTINF:0,RAi-1
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.193:5000
#EXTINF:0,BRIDGE TV DANCE
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.195:5000
#EXTINF:0,BRIDGE TV CLASSIC
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.196:5000
#EXTINF:0,Живи
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.197:5000
#EXTINF:0,...-ХИТ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.198:5000
#EXTINF:0,ТЕАТР
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.199:5000
#EXTINF:0,ТНОМЕР
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.200:5000
#EXTINF:0,THT 4 +2
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.227:5000
#EXTINF:0,THT 4 +4
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.228:5000
#EXTINF:0,THT 4 +7
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.229:5000
#EXTINF:0,Ani
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.233:5000
#EXTINF:0,E-TV
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.234:5000
#EXTINF:0,ДОРАМА
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.237:5000
#EXTINF:0,FASHION TV
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.238:5000
#EXTINF:0,SHOT TV
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.240:5000
#EXTINF:0,ТОЧКА ОТРЫВА
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.23.241:5000
#EXTINF:0,EUROSPORT-1 HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.2:5000
#EXTINF:0,Maтч! Aрeнa HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.3:5000
#EXTINF:0,МАТЧ! ПРЕМЬЕР HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.4:5000
#EXTINF:0,Fox Life HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.5:5000
#EXTINF:0,NATIONAL GEOGRAPHIC HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.6:5000
#EXTINF:0,NAT GEO WILD HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.7:5000
#EXTINF:0,Travel + Adventure HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.8:5000
#EXTINF:0,MTV LIVE HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.10:5000
#EXTINF:0,ФУТБОЛ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.12:5000
#EXTINF:0,O!2 TV HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.13:5000
#EXTINF:0,FOOD NETWORK HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.14:5000
#EXTINF:0,NICKELODEON HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.15:5000
#EXTINF:0,SONY CHANNEL HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.16:5000
#EXTINF:0,FOX HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.17:5000
#EXTINF:0,Discovery Channel HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.18:5000
#EXTINF:0,ANIMAL PLANET HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.19:5000
#EXTINF:0,TV 1000 Premium HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.20:5000
#EXTINF:0,TV 1000 Megahit HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.21:5000
#EXTINF:0,TV 1000 Comedy HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.22:5000
#EXTINF:0,РОССИЯ-1 HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.23:5000
#EXTINF:0,BRIDGE HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.24:5000
#EXTINF:0,RT HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.25:5000
#EXTINF:0,HISTORY HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.26:5000
#EXTINF:0,КХЛ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.27:5000
#EXTINF:0,Viasat Nature/History HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.28:5000
#EXTINF:0,Аmedia-1 HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.29:5000
#EXTINF:0,Аmedia Premium HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.30:5000
#EXTINF:0,PARAMOUNT CHANNEL HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.31:5000
#EXTINF:0,VIP SERIAL HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.33:5000
#EXTINF:0,VIASAT SPORT HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.34:5000
#EXTINF:0,DISCOVERY SCIENCE HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.35:5000
#EXTINF:0,TLC HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.36:5000
#EXTINF:0,PARAMOUNT COMEDY HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.37:5000
#EXTINF:0,МАТЧ! ФУТБОЛ-1 HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.38:5000
#EXTINF:0,МАТЧ! ФУТБОЛ-2 HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.39:5000
#EXTINF:0,МАТЧ! ФУТБОЛ-3 HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.40:5000
#EXTINF:0,Amedia Hit HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.41:5000
#EXTINF:0,ДОМ КИНО ПРЕМИУМ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.42:5000
#EXTINF:0,ПЛАНЕТА HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.43:5000
#EXTINF:0,360* HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.44:5000
#EXTINF:0,Первый канал (+4) HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.46:5000
#EXTINF:0,Maтч! HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.47:5000
#EXTINF:0,АВТО-24 HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.48:5000
#EXTINF:0,FUEL TV HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.50:5000
#EXTINF:0,ОХОТНИК И РЫБОЛОВ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.51:5000
#EXTINF:0,ЕДА HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.52:5000
#EXTINF:0,RTG HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.53:5000
#EXTINF:0,RT DOC HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.54:5000
#EXTINF:0,МИР HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.55:5000
#EXTINF:0,BOLLYWOOD HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.56:5000
#EXTINF:0,TRAVEL CHANNEL HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.57:5000
#EXTINF:0,MUSEUM HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.58:5000
#EXTINF:0,ИЗВЕСТИЯ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.59:5000
#EXTINF:0,ID XTRA HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.60:5000
#EXTINF:0,МАТЧ! ИГРА HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.61:5000
#EXTINF:0,WORLD FASHION HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.62:5000
#EXTINF:0,VIASAT HISTORY HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.64:5000
#EXTINF:0,Viasat Explore HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.65:5000
#EXTINF:0,TV1000 HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.66:5000
#EXTINF:0,TV1000 Action HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.67:5000
#EXTINF:0,TV1000 РУССКОЕ КИНО HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.68:5000
#EXTINF:0,Русский роман HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.69:5000
#EXTINF:0,TЛУМ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.70:5000
#EXTINF:0,360* НОВОСТИ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.71:5000
#EXTINF:0,RUSSIAN MUSIC BOX HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.72:5000
#EXTINF:0,CTC KIDS HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.74:5000
#EXTINF:0,CARTOON NETWORK HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.76:5000
#EXTINF:0,H2 HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.78:5000
#EXTINF:0,THT HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.79:5000
#EXTINF:0,SPIKE HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.80:5000
#EXTINF:0,MTV HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.81:5000
#EXTINF:0,МОРСКОЙ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.82:5000
#EXTINF:0,RU.TV HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.83:5000
#EXTINF:0,ШАЛУН TV HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.84:5000
#EXTINF:0,КИНО ТВ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.85:5000
#EXTINF:0,Shant Premium HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.86:5000
#EXTINF:0,ДИАЛОГИ О РЫБАЛКЕ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.87:5000
#EXTINF:0,Clubbing TV HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.88:5000
#EXTINF:0,МОТОРСПОРТ.ТВ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.89:5000
#EXTINF:0,НАНО HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.90:5000
#EXTINF:0,БОЛЬШАЯ АЗИЯ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.91:5000
#EXTINF:0,BABES TV HD (original) 18+
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.92:5000
#EXTINF:0,EUROSPORT GOLD HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.93:5000
#EXTINF:0,DTX HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.94:5000
#EXTINF:0,ЖАРА HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.95:5000
#EXTINF:0,VIASAT NATURE HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.98:5000
#EXTINF:0,TV-5 MONDE HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.100:5000
#EXTINF:0,КИНОХИТ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.105:5000
#EXTINF:0,КИНОСЕМЬЯ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.106:5000
#EXTINF:0,КИНОСВИДАНИЕ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.107:5000
#EXTINF:0,КИНОПРЕМЬЕРА HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.108:5000
#EXTINF:0,STAR CINEMA HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.109:5000
#EXTINF:0,STAR FAMILY HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.110:5000
#EXTINF:0,BOLT HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.111:5000
#EXTINF:0,ВСЁ ТВ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.112:5000
#EXTINF:0,ДИКАЯ ОХОТА HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.113:5000
#EXTINF:0,ДИКАЯ РЫБАЛКА HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.114:5000
#EXTINF:0,1HD MUSIC (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.115:5000
#EXTINF:0,ENGLISH CLUB HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.116:5000
#EXTINF:0,ТВОЙ ДОМ HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.43.120:5000
#EXTINF:0,Eurosport 1 HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.2:5000
#EXTINF:0,Матч! Арена HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.3:5000
#EXTINF:0,МАТЧ! ПРЕМЬЕР HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.4:5000
#EXTINF:0,Fox Life HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.5:5000
#EXTINF:0,National Geographic HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.6:5000
#EXTINF:0,Nat Geo Wild HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.7:5000
#EXTINF:0,Travel + Adventure HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.8:5000
#EXTINF:0,MyZen TV HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.9:5000
#EXTINF:0,MTV LIVE HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.10:5000
#EXTINF:0,Mezzo Live HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.11:5000
#EXTINF:0,ФУТБОЛ HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.12:5000
#EXTINF:0,O!2 TV HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.13:5000
#EXTINF:0,Food Network (transcoding) HD
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.14:5000
#EXTINF:0,Nickelodeon HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.15:5000
#EXTINF:0,Sony Channel HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.16:5000
#EXTINF:0,FOX HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.17:5000
#EXTINF:0,Discovery Channel HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.18:5000
#EXTINF:0,Animal Planet HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.19:5000
#EXTINF:0,VIP Premiere HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.20:5000
#EXTINF:0,VIP Megahit HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.21:5000
#EXTINF:0,VIP Comedy HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.22:5000
#EXTINF:0,РОССИЯ-1 HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.23:5000
#EXTINF:0,BRIDGE HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.24:5000
#EXTINF:0,RT EN HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.25:5000
#EXTINF:0,History HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.26:5000
#EXTINF:0,KХЛ HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.27:5000
#EXTINF:0,Viasat Nature History HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.28:5000
#EXTINF:0,Amedia-1 HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.29:5000
#EXTINF:0,Amedia Premium HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.30:5000
#EXTINF:0,Paramount channel HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.31:5000
#EXTINF:0,Страшное HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.32:5000
#EXTINF:0,VIP SERIAL HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.33:5000
#EXTINF:0,VIASAT SPORT HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.34:5000
#EXTINF:0,Discovery Science HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.35:5000
#EXTINF:0,TLC HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.36:5000
#EXTINF:0,Paramount Comedy HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.37:5000
#EXTINF:0,Матч! Футбол 1 HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.38:5000
#EXTINF:0,Матч! Футбол 2 HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.39:5000
#EXTINF:0,Матч! Футбол 3 HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.40:5000
#EXTINF:0,Amedia HIT HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.41:5000
#EXTINF:0,ДОМ КИНО ПРЕМИУМ HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.42:5000
#EXTINF:0,Планета HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.43:5000
#EXTINF:0,360* HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.44:5000
#EXTINF:0,Первый канал (+4) HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.46:5000
#EXTINF:0,Матч! HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.47:5000
#EXTINF:0,AВТО 24 HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.48:5000
#EXTINF:0,iConcert HD (original)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.49:5000
#EXTINF:0,FUEL TV HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.50:5000
#EXTINF:0,OХОТНИК И РЫБОЛОВ HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.51:5000
#EXTINF:0,ЕДА HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.52:5000
#EXTINF:0,RTG HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.53:5000
#EXTINF:0,RT Doc HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.54:5000
#EXTINF:0,MИР HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.55:5000
#EXTINF:0,Bollywood HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.56:5000
#EXTINF:0,TRAVEL CHANNEL HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.57:5000
#EXTINF:0,MUSEUM HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.58:5000
#EXTINF:0,.......я HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.59:5000
#EXTINF:0,ID Xtra HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.60:5000
#EXTINF:0,Матч! Игра HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.61:5000
#EXTINF:0,WORLD FASHION HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.62:5000
#EXTINF:0,Viasat History HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.64:5000
#EXTINF:0,Viasat Explore HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.65:5000
#EXTINF:0,TV1000 HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.66:5000
#EXTINF:0,TV1000 Action HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.67:5000
#EXTINF:0,TV1000 РУС КИНО HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.68:5000
#EXTINF:0,РУССКИЙ РОМАН HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.69:5000
#EXTINF:0,TЛУM HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.70:5000
#EXTINF:0,360* HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.71:5000
#EXTINF:0,RUSSIAN MUSIC BOX HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.72:5000
#EXTINF:0,CTC KIDS HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.74:5000
#EXTINF:0,Cartoon Network HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.76:5000
#EXTINF:0,H2 HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.78:5000
#EXTINF:0,THT HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.79:5000
#EXTINF:0,Spike HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.80:5000
#EXTINF:0,MTV HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.81:5000
#EXTINF:0,MОРСКОЙ HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.82:5000
#EXTINF:0,Ru.TV HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.83:5000
#EXTINF:0,ШАЛУН TВ HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.84:5000
#EXTINF:0,KИНО ТВ HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.85:5000
#EXTINF:0,ДИАЛОГИ О РЫБАЛКЕ HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.87:5000
#EXTINF:0,Clubbing TV HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.88:5000
#EXTINF:0,МОТОРСПОРТ.ТВ HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.89:5000
#EXTINF:0,БОЛЬШАЯ АЗИЯ HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.91:5000
#EXTINF:0,BABES TV HD (transcoding) 18+
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.92:5000
#EXTINF:0,EUROSPORT GOLD HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.93:5000
#EXTINF:0,DTX HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.94:5000
#EXTINF:0,ЖАРА HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.95:5000
#EXTINF:0,FRANCE-24 FR HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.96:5000
#EXTINF:0,VIASAT NATURE HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.98:5000
#EXTINF:0,TV-5 MONDE HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.100:5000
#EXTINF:0,КИНОХИТ HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.105:5000
#EXTINF:0,КИНОСЕМЬЯ HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.106:5000
#EXTINF:0,КИНОСВИДАНИЕ HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.107:5000
#EXTINF:0,КИНОПРЕМЬЕРА HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.108:5000
#EXTINF:0,STAR CINEMA HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.109:5000
#EXTINF:0,STAR FAMILY HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.110:5000
#EXTINF:0,BOLT HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.111:5000
#EXTINF:0,ДИКАЯ ОХОТА HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.113:5000
#EXTINF:0,ДИКАЯ РЫБАЛКА HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.114:5000
#EXTINF:0,1HD MUSIC (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.115:5000
#EXTINF:0,TВОЙ ДОМ HD (transcoding)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.53.120:5000
#EXTINF:-1,Первый канал
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.1:5000
#EXTINF:-1,Россия 1
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.2:5000
#EXTINF:-1,Матч!
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.3:5000
#EXTINF:-1,...
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.4:5000
#EXTINF:-1,5 канал
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.5:5000
#EXTINF:-1,Россия К
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.6:5000
#EXTINF:-1,Россия 24
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.7:5000
#EXTINF:-1,Карусель
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.8:5000
#EXTINF:-1,ОТР
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.9:5000
#EXTINF:-1,ТВЦ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.10:5000
#EXTINF:-1,Рен ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.11:5000
#EXTINF:-1,Спас
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.12:5000
#EXTINF:-1,СТС
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.13:5000
#EXTINF:-1,Домашний
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.14:5000
#EXTINF:-1,ТВ 3
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.15:5000
#EXTINF:-1,Пятница
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.16:5000
#EXTINF:-1,Звезда
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.17:5000
#EXTINF:-1,Мир
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.18:5000
#EXTINF:-1,ТНТ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.19:5000
#EXTINF:-1,Муз ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.20:5000
#EXTINF:-1,Первый канал
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.21:5000
#EXTINF:-1,Россия 1
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.22:5000
#EXTINF:-1,Матч!
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.23:5000
#EXTINF:-1,...
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.24:5000
#EXTINF:-1,5 канал
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.25:5000
#EXTINF:-1,Россия К
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.26:5000
#EXTINF:-1,Россия 24
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.27:5000
#EXTINF:-1,Карусель
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.28:5000
#EXTINF:-1,ОТР
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.29:5000
#EXTINF:-1,ТВЦ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.30:5000
#EXTINF:-1,Рен ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.31:5000
#EXTINF:-1,Спас
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.32:5000
#EXTINF:-1,СТС
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.33:5000
#EXTINF:-1,Домашний
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.34:5000
#EXTINF:-1,ТВ 3
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.35:5000
#EXTINF:-1,Пятница
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.36:5000
#EXTINF:-1,Звезда
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.37:5000
#EXTINF:-1,Мир
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.38:5000
#EXTINF:-1,ТНТ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.39:5000
#EXTINF:-1,Муз ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.40:5000
#EXTINF:-1,СТС
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.84:5000
#EXTINF:-1,Радио Вести ФМ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.90:5000
#EXTINF:-1,Радио Маяк
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.91:5000
#EXTINF:-1,Радио России
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.203.92:5000
#EXTINF:-1,РОССИЯ-1
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.2:5000
#EXTINF:-1,Матч!
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.3:5000
#EXTINF:-1,ПЯТЫЙ КАНАЛ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.5:5000
#EXTINF:-1,...
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.4:5000
#EXTINF:-1,РОССИЯ-К
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.6:5000
#EXTINF:-1,РОССИЯ-24
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.7:5000
#EXTINF:-1,Карусель
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.8:5000
#EXTINF:-1,ОТР
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.9:5000
#EXTINF:-1,ТВ Центр
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.10:5000
#EXTINF:-1,РЕН ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.11:5000
#EXTINF:-1,Спас
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.12:5000
#EXTINF:-1,СТС
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.13:5000
#EXTINF:-1,Домашний
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.14:5000
#EXTINF:-1,ТВ-3
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.15:5000
#EXTINF:-1,Пятница
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.16:5000
#EXTINF:-1,Звезда
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.17:5000
#EXTINF:-1,МИР
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.18:5000
#EXTINF:-1,ТНТ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.19:5000
#EXTINF:-1,МУЗ ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.20:5000
#EXTINF:-1,ПЕРВЫЙ КАНАЛ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.21:5000
#EXTINF:-1,РОССИЯ-1
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.22:5000
#EXTINF:-1,Матч ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.23:5000
#EXTINF:-1,...
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.24:5000
#EXTINF:-1,ПЯТЫЙ КАНАЛ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.25:5000
#EXTINF:-1,РОССИЯ-К
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.26:5000
#EXTINF:-1,РОССИЯ-24
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.27:5000
#EXTINF:-1,Карусель
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.28:5000
#EXTINF:-1,ТВ Центр
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.30:5000
#EXTINF:-1,ОТР
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.29:5000
#EXTINF:-1,РЕН ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.31:5000
#EXTINF:-1,Спас
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.32:5000
#EXTINF:-1,СТС
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.33:5000
#EXTINF:-1,Домашний
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.34:5000
#EXTINF:-1,ТВ-3
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.35:5000
#EXTINF:-1,Пятница
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.36:5000
#EXTINF:-1,Звезда
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.37:5000
#EXTINF:-1,МИР
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.38:5000
#EXTINF:-1,ТНТ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.39:5000
#EXTINF:-1,МУЗ ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.40:5000
#EXTINF:-1,ПЕРВЫЙ КАНАЛ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.41:5000
#EXTINF:-1,РОССИЯ-1
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.42:5000
#EXTINF:-1,МАТЧ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.43:5000
#EXTINF:-1,...
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.44:5000
#EXTINF:-1,ПЯТЫЙ КАНАЛ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.45:5000
#EXTINF:-1,РОССИЯ-К
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.46:5000
#EXTINF:-1,РОССИЯ-24
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.47:5000
#EXTINF:-1,ТВ Центр
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.50:5000
#EXTINF:-1,РЕН ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.51:5000
#EXTINF:-1,СТС
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.53:5000
#EXTINF:-1,Домашний
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.54:5000
#EXTINF:-1,ТВ-3
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.55:5000
#EXTINF:-1,Пятница
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.56:5000
#EXTINF:-1,Звезда
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.57:5000
#EXTINF:-1,Мир
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.58:5000
#EXTINF:-1,ТНТ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.59:5000
#EXTINF:-1,МУЗ ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.60:5000
#EXTINF:-1,Енисей
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.81:5000
#EXTINF:-1,Ачинск ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.82:5000
#EXTINF:-1,Афонтово
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.83:5000
#EXTINF:-1,Центр Красноярск
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.84:5000
#EXTINF:-1,8 канал
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.85:5000
#EXTINF:-1,Че
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.86:5000
#EXTINF:-1,12 канал-ТНТ-4 КрасЯр ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.93:5000
#EXTINF:-1,РенТВ-7 канал
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.94:5000
#EXTINF:-1,Домашний
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.95:5000
#EXTINF:-1,СТС Прима ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.96:5000
#EXTINF:-1,ОСА ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.97:5000
#EXTINF:-1,РАДИО ВЕСТИ ФМ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.90:5000
#EXTINF:-1,РАДИО МАЯК
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.91:5000
#EXTINF:-1,РАДИО РОССИИ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.204.92:5000
#EXTINF:-1,Санаторий "Сибиряк" HD
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.205.176:5000
#EXTINF:0,01 ПЕРВЫЙ КАНАЛ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.1:5000
#EXTINF:0,01 ПЕРВЫЙ КАНАЛ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.2:5000
#EXTINF:0,02 РОССИЯ-1
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.3:5000
#EXTINF:0,03 МАТЧ!
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.4:5000
#EXTINF:0,04 ...
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.5:5000
#EXTINF:0,05 ПЯТЫЙ КАНАЛ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.6:5000
#EXTINF:0,06 РОССИЯ-К
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.7:5000
#EXTINF:0,07 РОССИЯ-24
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.8:5000
#EXTINF:0,08 КАРУСЕЛЬ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.9:5000
#EXTINF:0,08 КАРУСЕЛЬ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.10:5000
#EXTINF:0,09 ОТР
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.11:5000
#EXTINF:0,10 ТВ Центр
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.12:5000
#EXTINF:0,11 РЕН ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.14:5000
#EXTINF:0,12 Спас
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.15:5000
#EXTINF:0,13 СТС
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.16:5000
#EXTINF:0,13 СТС
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.17:5000
#EXTINF:0,14 Домашний
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.18:5000
#EXTINF:0,14 Домашний
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.19:5000
#EXTINF:0,15 ТВ-3
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.20:5000
#EXTINF:0,16 Пятница
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.21:5000
#EXTINF:0,17 Звезда
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.22:5000
#EXTINF:0,18 МИР
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.23:5000
#EXTINF:0,19 ТНТ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.24:5000
#EXTINF:0,19 ТНТ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.25:5000
#EXTINF:0,20 МУЗ ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.26:5000
#EXTINF:0,20 МУЗ ТВ +7
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.27:5000
#EXTINF:0,VITRINA TV_VOSTOK
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.50:5000
#EXTINF:0,CTC LOVE +2
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.130:5000
#EXTINF:0,CTC LOVE +7
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.131:5000
#EXTINF:0,СУПЕР +4
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.203:5000
#EXTINF:0,Че (+4)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.211:5000
#EXTINF:0,Че (+7)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.212:5000
#EXTINF:0,Ю (+4)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.221:5000
#EXTINF:0,Ю (+2)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.223:5000
#EXTINF:0,Disney (+4)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.231:5000
#EXTINF:0,Disney (+2)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.232:5000
#EXTINF:0,2Х2 (+4)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.241:5000
#EXTINF:0,2Х2 (+2)
http://94.78.241.24:1234/udp/225.54.223.243:5000
#EXTINF:0,Ля Минор ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.1:5000
#EXTINF:0,VH-1 European
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.2:5000
#EXTINF:0,MCM Top
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.3:5000
#EXTINF:0,BRIDGE TV
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.4:5000
#EXTINF:0,КХЛ ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.5:5000
#EXTINF:0,Russian Extreme TV
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.7:5000
#EXTINF:0,Драйв
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.8:5000
#EXTINF:0,TPO
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.9:5000
#EXTINF:0,Food Network
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.10:5000
#EXTINF:0,Zooпарк
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.11:5000
#EXTINF:0,Discovery Channel
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.12:5000
#EXTINF:0,Eurosport 1
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.13:5000
#EXTINF:0,Eurosport 2
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.14:5000
#EXTINF:0,Viasat Sport
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.15:5000
#EXTINF:0,Viasat Explore
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.16:5000
#EXTINF:0,Viasat History
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.17:5000
#EXTINF:0,Teхно 24
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.18:5000
#EXTINF:0,Shopping Live
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.28:5000
#EXTINF:0,TOP SHOP TV
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.29:5000
#EXTINF:0,France 24 (en Francais)
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.30:5000
#EXTINF:0,RT
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.31:5000
#EXTINF:0,Euronews
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.32:5000
#EXTINF:0,DW (Deutsch)
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.33:5000
#EXTINF:0,Русский детектив
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.34:5000
#EXTINF:0,...
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.35:5000
#EXTINF:0,Ваш Успех
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.36:5000
#EXTINF:0,ЮВЕЛИРОЧКА
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.37:5000
#EXTINF:0,TV XXI
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.38:5000
#EXTINF:0,HCT
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.39:5000
#EXTINF:0,Феникс+ Кино
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.40:5000
#EXTINF:0,Zee TV
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.41:5000
#EXTINF:0,Ретро
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.42:5000
#EXTINF:0,National Geographic
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.43:5000
#EXTINF:0,Охота и рыбалка
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.44:5000
#EXTINF:0,Усадьба
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.45:5000
#EXTINF:0,Ocean TV
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.46:5000
#EXTINF:0,Здоровое ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.47:5000
#EXTINF:0,ENGLISH CLUB TV
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.48:5000
#EXTINF:0,Первый образовательный
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.49:5000
#EXTINF:0,Просвещение
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.50:5000
#EXTINF:0,Доктор
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.51:5000
#EXTINF:0,Nickelodeon
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.52:5000
#EXTINF:0,TV1000
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.53:5000
#EXTINF:0,Детский
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.54:5000
#EXTINF:0,Радость моя
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.55:5000
#EXTINF:0,Мама
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.56:5000
#EXTINF:0,World Fashion Channel
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.57:5000
#EXTINF:0,Юмор ТВ
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.58:5000
#EXTINF:0,ТНТ MUSIC
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.60:5000
#EXTINF:0,MUSIC BOX RU
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.61:5000
#EXTINF:0,MUSIC BOX TV
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.62:5000
#EXTINF:0,RU TV
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.63:5000
#EXTINF:0,СТС
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.129:5000
#EXTINF:0,Мир 24
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.130:5000
#EXTINF:0,TV 1000 Русское Кино
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.131:5000
#EXTINF:0,MОЯ ПЛАНЕТА
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.132:5000
#EXTINF:0,Viasat Nature
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.133:5000
#EXTINF:0,Мульт и музыка
http://94.78.241.24:1234/udp/233.7.70.134:5000